myart
vineri, 28 decembrie 2007
joi, 27 decembrie 2007
walking the big city
AsTeApTa
home made
Schita photoshop (Pt ea)
Sad in the park
Bucuresti Parcul Carol
Mai bine e acasa
O casa de tigani dintr-o comuna de la marginea bucurestiului (Romania)
Dupa Furtuna
Speed
Postări mai noi
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
Arhivă blog
▼
2007
(36)
►
octombrie
(26)
►
noiembrie
(2)
▼
decembrie
(8)
Speed
Dupa Furtuna
Mai bine e acasa
Sad in the park
home made
AsTeApTa
walking the big city
Fără titlu
►
2008
(10)
►
ianuarie
(5)
►
februarie
(3)
►
iunie
(2)
Despre mine
Cosmin
sunt copilul rebel din tine
Vizualizați profilul meu complet